See You at Keveiti!

We are waiting YOU to meet quiet and TRANQUILITY of our farm, to listen birds and meadow bents singing, to see LATVIAN LANDSCAPE with sheep flocks at meadow's hillsides and  birch groves, to sit down at farmhouse's SIMPLICITY, to taste TRUE MEAL prepared on a real fire, to talk with the hosts about A LIFE in the country, about a BIOLOGICAL agriculture, sheep farming and to remember old times when the grandma's cucumber from a garden was so real and an egg under a hen still warm.

We are green ecologic farm. From our vegetables and fruits we are processing the products we love - 100% natural healthy snacks from real fruits, vegetables, nuts and seeds, teas and herbs from our gardens and meadows, smoked fishes from our ponds, we are eating our hens and duck eggs, and at festivities we are regaling our guests with our lamb's goods, a rowan wine and felting miracles from our sheep wool. All our products are biologicaly certified and you can taste it, see it and buy it.

TOURS

We will tell you everything you want to know about sheeps, rams and lambs life. At Keveiti you can meet four sheep breeds, each with different character and visual view. We also will show you the long way of a sheep wool from a sheeps back to colorful yarn ball and wool socks. And of course - allow you make a look in a wool felting miracles.

Iepazīstināsim ar dažādu šķirņu vistām un Indijas skrējējpīlēm, izstāstīsim par tām visu, sākot no olu inkubācijas līdz pat dējējvistai.

Aktīvāku pastaigu piedāvājam bērnu grupām, ģimenēm ar bērniem, kā arī tiem, kas vēlas ievilkt vairāk svaiga gaisa plaušās arī no kalna kores – pastaiga pa pļavām, pakalniem un norām aitu meklējumos, saimnieku pavadībā.

Iespējams kopīgi pabarot zivis un parunāt par zivju kūpināšanas procesu, un, ja sarunāsiet ar saimnieku, varēsiet pacopēt kādu zivi piemājas dīķī, vai ar laivu izbraukt līkumu pa dīķi.

Dosim arī nogaršot mūsu ražotos gardumus.


Karstajās vasaras dienās iespējams veldzēties dīķī ierīkotajā peldētavā un laiski pasauļoties uz laipām virs ūdens, bet ziemā izvilkt no somas slidas un uzskriet kādu ledus apli.

wool studio

WOOL STUDIO "VILLOTAVA" is waiting guests and felting willers at old barn vecās klēts telpās vasaras mēnešos gaida ciemiņus un villot gribētājus, piedāvājot iespēju katram uzburt savu vilnas lietu, siltu un maigu kā tikko dzimis jēriņš - čībiņas, cepures, maskas, rotaslietas vai tieši tas, kas Jūs interesē.


GET WARM in "Ķeveiti"

CREATIVE WORKSHOP

"CARAMEL & WOOL STONES"

Piedāvājam pie mums ne tikai ciemoties, bet kopā darboties un radīt, kā to cilvēki darīja kādreiz, satiekoties lauku sētās un vakarējot – kopīgi vārīsim karameles ar svētku smaržu, un kamēr burbuļo, top un smaržo karamele, uzbursim katrs savu aitu vilnas „akmentiņu“, siltu un maigu kā tikko dzimis jēriņš, ko ieslēpt kabatā vai uzdāvināt kādam mīļam cilvēkam. Protams, paskatīsimies arī, kas notiek lauku sētā, dzersim tēju un degustēsim mājražošanas našķus.


Ekskursiju pa lauku sētu kopā ar saimnieku piedāvājam grupām no 10 cilvēkiem, iepriekš saskaņojot laiku. Ciemošanās ilgums 1 – 1.5h. Grupām no 10 cilvēkiem – 3 EUR/persona (ja grupa mazāka par 10 cilvēkiem – 30 EUR). Ziemas periodā - ekskursija 2 EUR/persona. Bērniem, kas ir kopā ar vecākiem, līdz 7 gadu vecumam ekskursija bez maksas. Ja vēlaties individuālu vizīti, lūdzam iepriekš sazināties ar saimniekiem.

Mājas restorāna piedāvājums pieejams, iepriekš sazinoties. Iespējams vienoties arī par tieši Jums pielāgotu ēdienkarti.

Saimniecībā būs iespējams apskatīt, nogaršot un iegādāties arī mūsu saražoto produkciju.

Ekskursijas un radošās darbnīcas iespējamas latviešu, krievu un angļu valodās.

Vairāk informācijas un pieteikšanās, zvanot vai rakstot saimniekam Atim Riekstiņam.

atis.riekstins@inbox.lv   /  mob.tel. +371 29220390 / keveitu.riekstini@gmail.com / Facebook: @keveiti / Instagram: lauku_seta_keveiti

Mūsu atrašanās vieta:  “Ķeveiti”, Raunas pagasts, Raunas novads

570 38’22.4” N / 250 68’90.0”E


 .