PIRTS un PIRTS RITUĀLS

Pirts ir īpaša vieta ziemeļu tautām, kur sajust sevi, iemantot spēku un dalīties tajā ar sev tuvajiem. Dabā viss plūst un mainās, tā nemīl steigu. Daba dziedina un baro ar savu patieso spēku. Pirts ir rituāls, kur daba un augi mūs harmonizē, padara spēcīgākus, kur ūdens atjauno spēkus un skaņas dziedina.

Tieši tāpat kā Ķeveitus, mēs savu pirtiņu atradām pirms 10 gadiem ieaugušu alkšņos, ievās un liepās ... kā pussabrukušu, pelēku, apsūnojušu večiņu, ar mazu pirts lodziņu uz vakara sauli un skursteni, vienu kā pirkstu debesīs ... ar to mazo loga actiņu tā mūs vēroja un aicināja ... salikām atpakaļ baļķi pa baļķim, dēli pa dēlim, respektējot pirts mājas laika zoba "grumbiņas", uzsējām tai jaunu lakatiņu, iepūtām jaunu elpu un gaidījām seno pirts gariņu atpakaļ ... un tad mēs satikām Laimu un Laima mūsu pirtiņā satika pirts gariņu ... Laima teica, ka viņš tur dzīvo un runā ar viņu! Viņa ir vieda sieva un es viņai ticu ... jo kad nedēļa ir galā un svētdienās ejam pirtī ... viņš pabaro vien ar to, ka esam pie viņa aizgājuši un paciemojušies! 

Laima prot pirts gariņu paaicināt uz sarunu ar Jums pašu un aicina arī Jūs izbaudīt pirts rituālu - sildīšana, karsēšana, laistīšana un iepēršana ar īpašu augu slotiņām, skrubēšana, rūdīšana ar aukstu ūdeni, peldināšana dīķī, iemasēšana ar dažādām eļļām, medu, dzintara pulveri, atpūta ar dziesmu un zvanu skaņām, zāļu un ziedu tējām. 

Uzzvaniet Laimai, viņa var Jūs aizvest nesteidzīgā ceļojumā pie dabas un sevis, apstādināt laiku uz vismaz 4-5 stundām, palīdzēt atgūt spēkus un iekšēju harmoniju.

Laima / +371 29257986